Series
Ratings
65
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Tokyo Twenty Fourth WardRated ★ 2.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Backflip!!Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Death OfficeRated ★ 3.5- The ExorcistRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0