Movies
Ratings
67
Black SwanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0