Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5- The ReturnedRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
BallersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0