Movies
Ratings
112
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 5.0
Robot & FrankRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0