Titles you rated
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
CocktailRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 4.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0