Titles you rated
The PittRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
AjinRated ★ 2.5- AjinRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.5