Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The GesuidouzRated ★ 2.5
Stranger EyesRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
CryptozooRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0