Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 5.0
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5