Series
Ratings
30
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
The Kingdoms of RuinRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 5.0
Real GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0