Movies
Ratings
166
Home AloneRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.0