Series
Ratings
29
Fight For My WayRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5- 名探偵コナン コナンと海老蔵歌舞伎十八番ミステリーRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5