Movies
Ratings
299
Total RecallRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
BanditsRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
HeatRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0