Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0