Movies
Ratings
450
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5