Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5