Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.0
ParthenopeRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0