Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0