Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5