Movies
Ratings
1685
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Honey Don't!Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AfireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.5