Series
Ratings
293
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Rose MansionRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0