Movies
Ratings
460
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5