Movies
Ratings
2036
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Salyut 7Rated ★ 1.5
American AssassinRated ★ 3.5
FrantzRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0