Movies
Ratings
201
FrozenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0