Movies
Ratings
65
The Truman ShowRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0