Titles you rated
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
GretaRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5