Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0