Series
Ratings
24
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
JejoongwonRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5