Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0