Movies
Ratings
57
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0