Series
Ratings
30
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5