Movies
Ratings
72
Extreme JobRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0