Movies
Ratings
347
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5