Movies
Ratings
177
PoseidonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The SaintRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
Ringu 2Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0