Series
Ratings
43
Smile, MomRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 4.0
MamaRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
- Smile, YouRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5