Movies
Ratings
290
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5