Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0