Movies
Ratings
265
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Just Do It!Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0