Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 5.0
- We Got Married Season 2Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
All InRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5
IRISRated ★ 2.5- General HospitalRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0