Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0