Titles you rated
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0