Movies
Ratings
493
First KnightRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
The Monuments MenRated ★ 2.5
Smokin' AcesRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
RamboRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
StealthRated ★ 2.5
GamerRated ★ 2.0
From Paris with LoveRated ★ 2.5