Movies
Ratings
71
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0