Movies
Ratings
37
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0