Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 1.5