Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0