Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Goosebumps 2: Haunted HalloweenRated ★ 3.5
AppleseedRated ★ 3.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.0
BrightburnRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
MonstersRated ★ 3.0
The Kings of SummerRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.0
Escobar: Paradise LostRated ★ 2.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 2.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5