Titles you rated
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5