Movies
Ratings
261
Late AutumnRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0