Movies
Ratings
1409
DefaultRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 2.5