Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
DistortedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0